antik-i-aukce.eu
navštívit webovou stránkuAntik-i-aukce je #160,994. webovou stránkou v České republice. "Největší prodejna bazar antik starožitného nábytku v Praze nabízí kromě restaurování a vývozu ná."
160,994
Pořadí v České republice
25,849,992
Pořadí ve světě
Doména | http://www.antik-i-aukce.eu |
Každodenní návštěvníci | 14 |
Denní zobrazení stránek | 64 |
Odhadovaná hodnota | 1,452 Kč * |
Příjem na jednoho návštěvníka | 23.54 Kč |
Příchozí odkazy | 23 |
Klíčové fráze |
antik, antique, bazar, bazar nábytku, starý nábytek, nábytek, starožitný nábytek, starožitnosti, restaurování, psací stůl |
Pořadí v zemích |
Návštěvnost webu
Statistická historie – průměr za 3 měsíce | ||
Pořadí ve světě | 25849992 | +1863784 |
Měsíční návštěvníci | 360 | -7.21% |
Pořadí dle měsíčních návštěvníků | 25,673,700 | +1851074 |
Měsíční zobrazení stránek | 1,920 | -7.68% |
Pořadí dle měsíčních zobrazení stránek | 23,480,222 | +1803281 |
Zobrazení stránek na jednoho návštěvníka | 5.37 | - |
Kontext
Titulky pro www.antik-i-aukce.eu | |
Webový server
Datové informační centrum | |
Prague AS25234 ACTIVE 24, s.r.o. Prague Hlavni Mesto Praha Czech Republic 50.088, 14.4208 |
Doba načítání webového serveru je 0.50 sekund. |
Její nameservery jsou alfa.ns.active24.cz (81.95.96.2), beta.ns.active24.cz (81.0.238.27). Její IP číslo je 81.95.96.160 | |
IP: | 81.95.96.160 |
Typ serveru: | nginx |
Znaková sada: | UTF-8 |
PING www.antik-i-aukce.eu (81.95.96.160) Velikost sady je zhruba 56 bytů. | |
56 bytů za 81.95.96.160: seq_num=1 TTL=61 | 26.8 ms |
56 bytů za 81.95.96.160: seq_num=2 TTL=61 | 25.5 ms |
56 bytů za 81.95.96.160: seq_num=3 TTL=61 | 26.2 ms |
--- www.antik-i-aukce.eu výsledky pingu --- | |
4 dotazy proběhly, 4 pakety přijaty, 0 ztraceno (0% ztráta) | |
Průměr 19.6 ms, a doba načítání stránky je 0.50 sekund. |
Konfigurace webového serveru | |
Cache-Kontrola: | private, must-revalidate |
Obsah-Typ: | text/html; charset=UTF-8 |
Datum: | Fri, 20 Mar 2015 03:35:14 GMT |
Webový server: | nginx |
Nastavit-Cookie: | + |
P3P: | - |
Kolísá: | - |
ETag: | - |
Content-MD5: | - |
Veřejný klíč: | - |
Údaje jsou odhadovány*
Data upravena: 20.03.2015 19:52:01